Grażyna Wolnik-Trzeciak - ZnanyLekarz.pl

Nici liftingujące PDO

Nici PDO- opis zabiegu:

Zabieg polega na wszczepienu pod skórę rozpuszczalnych nici, które stymulują syntezę nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i naprężona, znikają zmarszczki, poprawia się owal twarzy, podnosimy obwisłe tkanki. Pierwsze efekty widać od razu, a pełen obraz zabiegu staje się widoczny po 3-4 tygodniach. Zabieg łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici Princess Lift są całkowicie bezpieczne. Stosuje się je od dawna w chirurgii plastycznej, ginekologii, okulistyce. Wykonane są z polidioksanonu. Jest to materiał całkowicie obojętny dla tkanek i po 4-8 miesiącach od wprowadzenia pod skórę ulegają biodegradacji, jednocześnie stymulując podskórne tkanki do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Przebieg zabiegu:

Miejsce, które ma zostać poddane zabiegowi zostaje miejscowo znieczulone, a następnie do tkanki wprowadzana jest wchłanialna nic. Rodzaj i liczba nici, które mogą zostać zastosowane, zostają wcześniej omówione z pacjentem, podczas konsultacji. W wyniku tego minimalnie inwazyjnego zabiegu, wokół nici, tworzy się nowa tkanka łączna, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i naprężona. Metoda ta nie pozostawia ran ani blizn. Nici są w pełni wchłanialne, a efekty długotrwałe.

Rekonwalescencja:.

Bezpośrednio po zabiegu czasami mogą wystąpić obrzęki i przejściowe zasinienia. Czas rekonwalescencji waha się od 0 do 3 dni w zależności od rodzaju zabiegu.

Zalety zabiegu:

-bezpieczeństwo

-natychmiastowe wyniki

-nici są niewyczuwalne i niewidoczne

-bez konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu

-krótki czas rekonwalescencji 

Wskazania:

-lifting czoła

-opadające brwi

-worki pod oczami

-utrata jędrności skóry policzków

-fałd podbródkowy

-fałdy i zmarszczki skóry na dekolcie

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations