dr n.med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

o-mnie.originalJestem specjalistą dermatologiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

Od 2001 roku rozpoczęłam szkolenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu. Poza leczeniem pacjentów ze schorzeniami skórnymi, zajmowałam się także działalnością dydaktyczną, prowadząc zajęcia z dziedziny dermatologii dla studentów polsko- i angielskojęzycznych i naukową, poświęcając się chorobom skóry z autoimmunizacji. W 2006 roku obroniłam pracę doktorską z zakresu autoimmunologicznych dermatoz pęcherzowych. Aby nadal podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Oferuję diagnostykę i leczenie chorób skóry, takich jak m.in. trądzik pospolity, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, choroby alergiczne skóry, grzybice, choroby bakteryjne i wirusowe, łuszczyca, choroby włosów i paznokci zarówno u dorosłych  jak i u dzieci.

Poza dermatologią ogólną, w kręgu moich zainteresowań znajduje się także zabiegi z zakresu dermatochirurgii, dermatologii estetycznej oraz laseroterapia. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z tej dziedziny, uczestniczę w konferencjach dotyczących najnowszych metod odmładzania i upiększania skóry. Od wielu lat wykonuję zabiegi z użyciem m. in. toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego, przeprowadzam także zabiegi laserowego i chirurgicznego usuwania zmian skórnych, likwidacji blizn potrądzikowch czy zamykania naczyń.

 

Posiadam certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi:

dr Alicja Helak

ala-helak-2.originalJestem specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej  w Poznaniu. Od 1997 szkoliłam się w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu, gdzie zdobywałam kolejne stopnie specjalizacji. Od 1999 roku pracuję jako lekarz dermatolog w Specjalistycznych Poradniach Dermatologicznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń dermatologicznych osób dorosłych i dzieci.

W gabinecie, poza leczeniem chorób skóry, wykonuję także zabiegi depilacji laserowej.