dr n.med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

o-mnie.originalJestem specjalistą dermatologiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

Od 2001 roku rozpoczęłam szkolenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu. Poza leczeniem pacjentów ze schorzeniami skórnymi, zajmowałam się także działalnością dydaktyczną, prowadząc zajęcia z dziedziny dermatologii dla studentów polsko- i angielskojęzycznych i naukową, poświęcając się chorobom skóry z autoimmunizacji. W 2006 roku obroniłam pracę doktorską z zakresu autoimmunologicznych dermatoz pęcherzowych. Aby nadal podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Oferuję diagnostykę i leczenie chorób skóry, takich jak m.in. trądzik pospolity, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, choroby alergiczne skóry, grzybice, choroby bakteryjne i wirusowe, łuszczyca, choroby włosów i paznokci zarówno u dorosłych  jak i u dzieci.

Poza dermatologią ogólną, w kręgu moich zainteresowań znajduje się także zabiegi z zakresu dermatochirurgii, dermatologii estetycznej oraz laseroterapia. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z tej dziedziny, uczestniczę w konferencjach dotyczących najnowszych metod odmładzania i upiększania skóry. Od wielu lat wykonuję zabiegi z użyciem m. in. toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego, przeprowadzam także zabiegi laserowego i chirurgicznego usuwania zmian skórnych, likwidacji blizn potrądzikowch czy zamykania naczyń.

Posiadam certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi:

dr n.med. Ewa Teresiak-Mikołajczak

JestemEwa Teresiak dermatolog absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studia medyczne ukończyłam w 2002 roku. W 2009 roku uzyskałam specjalizację w zakresu dermatologii. Od początku swojej kariery zawodowej pracuję w Klinice Dermatologii w Poznaniu gdzie poza leczeniem chorób skóry zajmuję się również działalnością naukową oraz dydaktyczną. W 2008 roku obroniłam pracę doktorską z zakresu świądu w atopowym zapaleniu skóry. Ponadto jestem autorem lub współautorem licznych publikacji naukowych z zakresu dermatologii. Staram się stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczę w kursach, wykładach oraz konferencjach w kraju i za granicą. Od wielu lat leczę ambulatoryjnie pacjentów z chorobami skóry, zarówno dorosłych jak i dzieci. W kręgu moich szczególnych zainteresowań leżą choroby alergiczne skóry.

mgr Aleksandra Karzycka

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Jestem licencjonowanym kosmetologiem oraz magistrem zdrowia publicznego ze specjalizacją zarządzani . Kosmetologia to moja pasja. Odkąd ukończyłam studia w Wyższej Szkole Zdrowia Edukacji w Poznaniu stale poszerzam swoja wiedzę . Oprócz pracy w tradycyjnych salonach kosmetycznych pracowałam także w tajskim spa, gdzie miałam możliwość  poznać i nauczyć się wielu tajskich rytuałów piękna . W gabinecie Dermedica wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii lekarskiej- niektóre zabiegi laserowe, peelingi chemiczne.

mgr Karolina Janyszek

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i sympozjach naukowych. Specjalizuję się w chorobach dietozależnych i nietolerancjach pokarmowych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece dietetycznej nad pacjentami. Moją największą pasją jest gotowa

 

nie. Zostałam dietetykiem głównie z miłości do jedzenia, dlatego możesz mieć pewność, że przygotowane przeze mnie jadłospisy są bardzo smaczne i różnorodne, równocześnie niezbyt pracochłonne, ale za to bardzo skuteczne.

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations