dr n. med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

dermatolog

Jest specjalistą dermatologiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

W 2001 roku rozpoczęła szkolenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu. Poza leczeniem pacjentów ze schorzeniami skórnymi, zajmowała się także działalnością dydaktyczną, prowadząc zajęcia z dziedziny dermatologii dla studentów polsko- i angielskojęzycznych i naukową, poświęcając się chorobom skóry z autoimmunizacji. W 2006 roku obroniła pracę doktorską z zakresu autoimmunologicznych dermatoz pęcherzowych. Aktywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jeste członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Dr Grażyna Wolnik-Trzeciak zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, takich jak m.in. trądzik pospolity, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, choroby alergiczne skóry, grzybice, choroby bakteryjne i wirusowe, łuszczyca, choroby włosów i paznokci zarówno u dorosłych  jak i u dzieci.

Poza dermatologią ogólną, wykonuje także zabiegi z zakresu dermatochirurgii, dermatologii estetycznej oraz laseroterapii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z tej dziedziny, uczestniczy w konferencjach dotyczących najnowszych metod odmładzania i upiększania skóry. Od wielu lat wykonuję zabiegi z użyciem m. in. toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego, przeprowadza także zabiegi laserowego i chirurgicznego usuwania zmian skórnych, likwidacji blizn potrądzikowych czy zamykania naczyń.