dr n. med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

dermatolog

Jestem specjalistą dermatologiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

W 2001 roku rozpoczęłam szkolenie zawodowe w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu. Poza leczeniem pacjentów ze schorzeniami skórnymi, zajmowałam się także działalnością dydaktyczną, prowadząc zajęcia z dziedziny dermatologii dla studentów polsko- i  angielskojęzycznych i naukową, badając choroby skóry z autoimmunizacji. W 2006 roku obroniłam pracę doktorską z zakresu autoimmunologicznych dermatoz pęcherzowych. Aktywnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Zajmuję się leczeniem chorób skóry u dorosłych i dzieci,
Oceniam dermoskopowo zmiany skórne oraz wykonuję zabiegi dermatologiczne, takie jak:
-laserowe i chirurgiczne usuwanie znamion, brodawek łojotokowych, wirusowych, włókniaków, torbieli naskórkowych, mięczaków zakaźnych czy kępek żółtych
-biopsje do badania histopatologicznego
-zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej- m.in. mezoterapia, wypełnienia kwasem hialuronowym, zabiegi toksyną botulinowa, leczenie nadpotliwości, nici PDO.
W centrum Synexus prowadzę badania kliniczne z nowymi lekami, natomiast konsultacje i zabiegi wykonuję w gabinecie w Tarnowie Podgórnym.
Współpraca z kosmetologiem umożliwia mi kompleksowe leczenie chorób skóry, połączeni farmakoterapii z leczeniem zabiegowym.